The Amity Affliction
Crystal Lake, Cane Hill
Gdzie: Klub U Bazula @ Poznań, Polska
Kiedy: 27.06.2019
Bilety: w cenie 85 zł znajdziecie do nabycia tutaj

The Amity Aflliction zagrają w Poznaniu razem z Crystal Lake i Cane Hill!

2019 March 5 | Ania Kamińska


Pod koniec ubiegłego roku mieliśmy okazję oglądać ich w Warszawie, tym razem jednak australijska kapela The Amity Afflition zawita do stolicy Wielkopolski. Formacja przyjedzie do Polski 27 czerwca, aby stanąć na deskach klubu U Bazyla. Przy okazji warto zaznaczyć, że podana data to środek okresu festiwalowego w Europie, a co za tym idzie Poznański koncert będzie jednym z nielicznych klubowych wydarzeń zaplanowanych przez zespół.

Tutaj dla przypomnienia podpowiemy, że Australijczycy są również jedną z gwiazd festiwalu u naszych południowych sąsiadów. Szczegóły dotyczące Rock For People znajdziecie jednak w innym artykule.

Jako że Australijczycy są już zaznajomieni z Polską publiką, to tym razem przyjadą by promować swój najnowszy studyjny krążek zatytułowany „Misery”, który został wydany w drugiej połowie ubiegłego roku. Jednak oprócz nich na scenie po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć muzyków z Crystal Lake i Cane Hill. Pierwsi z nich tym razem przyjadą wraz z utworami ze swojego najnowszego longplay’a “Helix”, które niedawno miało swoją premierę.

Bilety można już kupować w cenie 85 zł na stronie organizatora lub po 90 zł w innych punktach sprzedaży.

Komentarze: