The Amity Affliction, Don Broco i Kodaline kolejnymi wykonawcami na RFP 2019!

2018 December 15 | Sylwia Sarama


Kontynuując jeden z naszych poprzednich postów przyszedł czas na aktualizację informacji dotyczących line-up’u festiwalu Rock For People. Dla przypomnienia organizatorzy tego odbywającego się w Czechach festiwalu udostępniają kolejne nazwy w ramach kalendarza adwentowego. Co w skrócie oznacza, że od momentu zapisania poprzednich informacji na naszej stronie lista wykonawców znacznie się powiększyła i na stan obecny prezentuje się tak:

Bring Me The Horizon, Tom Grennan, Pale Waves, Mig 21, Rudimental, The Subways, Our Last Night, Acute Dose, Shoshin, Don Broco, The Amity Affliction, Kodaline, Idles, Infected Rain, Saint Agnes

Co ciekawe przyszłoroczny zestaw zawiera coraz więcej kapel, które kiedyś grywały lub nadal reprezentują nasze ulubione gatunki muzyczne. Jeżeli interesuje was co teraz grywa Bring Me The Horizon, jak na scenie prezentują się Our Last Night czy Don Broco, a może nie udało wam się zobaczyć na żywo The Amity Affliction to polecamy zaopatrzyć się zawczasu w karnety. Wszystkich rodzai biletów możecie szukać pod tym adresem, przy czym bilety jednodniowe do sprzedaży wchodzą w późniejszym okresie.

Podobne Posty:

Komentarze: