Fit For A King
Silent Planet, Invent Animate, Gravemind
Gdzie: Klub Hydrozagadka @ Warszawa, Polska
Kiedy: 16.05.2020
Bilety: w cenie 75zł znajdziecie do nabycia tutaj

Fit For A King i Silent Planet zagrają w Warszawie!

2020 March 2 | Sylwia Sarama


Już w połowie maja tego roku do Polski ponownie zawita formacja Fit For A King. Grupa, która w ubiegłym roku pojawiła się w naszym kraju jako support Emmure tym razem zaprezentuje się u nas w roli Headliner’a. Amerykanie w czasie koncertu będą w dalszym ciągu promować swój album zatytułowany „Dark Skies”, który wydali w 2018 roku. Poniżej znajdziecie jeden z singli pochodzących z tego właśnie krążka, utwór pt. “The Price of Agony”.

Na scenie w czasie tego wydarzenia będzie można zobaczyć również dwie inne ekipy zza Oceanu, Silent Planet oraz Gideon. Pierwsza z nich miała wystąpić w Polsce pod koniec ubiegłego roku jednak w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w wydarzeniu. Trzymamy kciuki by tym razem grupie udało się zagrać dla naszej rodzimej publiczności. Tymczasem kontynuując do intrygującego składu majowego koncertu dodano także młodą kapelę pochodzącą z Australii – Gravemind.

Bilety na to wydarzenie w cenie 75zł możecie dostać na stronie www.biletomat.pl, jak również w pozostałych punktach sprzedaży internetowej i stacjonarnej.

EDIT 05.03: Formacja Gideon odwołała swój udział w tej trasie koncertowej. Grupą, która ich zastąpi została formacja Invent, Animate.
EDIT 10.04: Koncert odwołany ze względu na epidemię.

Komentarze: