Northlane
Silent Planet, Void of Vision + TBA
Gdzie: Proxima @ Warszawa, Polska
Kiedy: 12.12.2019
Bilety: w cenie 79zł znajdziecie do nabycia tutaj

Formacja Northlane powraca do Polski!

2019 May 2 | Sylwia Sarama


Fani australijskiej formacji Northlane nie mają powodów do narzekania. Zespół, który w ubiegłym roku opublikował swój piąty studyjny krążek pt. “Mesmer”, już zdążył zapowiedzieć premierę kolejnego. Wydawnictwo zatytułowane “Alien” ma trafić do sprzedaży wraz z początkiem sierpnia bieżącego roku. Informacje dotyczące szóstego albumu grupy zbiegły się w czasie z premierą singla pt. “Bloodline”, znajdziecie go oczywiście w poniższym odtwarzaczu.

1. Details Matter
2. Bloodline
3. 4D
4. Talking Heads
5. Freefall
6. Jinn
7. Eclipse
8. Rift
9. Paradigm
10. Vultures
11. Sleepless

Powyższe nowinki to jednak dopiero namiastka dobrych wieści dla polskich zwolenników formacji, bowiem już w połowie grudnia (12.12) panowie ponownie zawitają do naszego kraju. Koncert, który z pewnością skupi się na promocji wspomnianego wyżej wydawnictwa ma odbyć się w stołecznym klubie Proxima. Jako support tego dnia zobaczyć będzie można również Silent Planet oraz Void of Vision. Bilety w cenie 75zł można już zakupić na stronie organizatora – www.winiarybookings.pl

Dla przypomnienia ostatnim wydarzeniem na jakim mogliśmy zobaczyć Australijczyków był ubiegłoroczny Impericon Never Say Die Tour we Wrocławiu.

Komentarze: