www.post-hardcore.pl

Sziget Festival powraca z zapowiedzią przyszłorocznej edycji imprezy.

2021 September 1 | Sylwia Sarama


Zarówno w ubiegłym jak i w tym roku większość wielkoformatowych festiwali nie odbyła się ze względu na panującą od końca 2019 roku pandemię. Wszystko wskazuje jednak na to, że już w przyszłe lato fani muzyki na żywo będą mogli cieszyć się z budapesztańskiej pogody. Zgodnie z zapowiedzią organizatorów węgierski Sziget Festival ma powrócić w dniach 10-15 Sierpnia 2022. Warto zauważyć, że przyszłoroczne wydarzenie wg rozpiski będzie o jeden dzień krótsze aniżeli w poprzednich latach. Pozostaje mieć więc nadzieję, że line up imprezy nam to wynagrodzi 🙂

Bilety w niedalekiej przyszłości będzie można dostać pod adresem, bieżące informacje odnośnie wykonawców i kwestii organizacyjnych również znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy – tutaj.

Przypominamy również, że w tym artykule odnajdziecie listę wykonawców ogłoszoną na 2020 rok, kiedy to ostatecznie festiwal się nie odbył. Istnieje bowiem spora szansa, że część z tych wykonawców na scenie pojawi się bowiem z dwuletnim opóźnieniem. A skoro wspominamy tak stare wieści to tutaj możecie przeczytać o naszych wrażeniach z ‘wyspy wolności kilka lat wstecz :).

Podobne Posty:

Komentarze: