www.post-hardcore.pl

Linkin Park pierwszym headlinerem VOLT Festival 2017

2016 November 4 | Sylwia Sarama


Dopiero co pisaliśmy o pierwszych wykonawcach przyszłorocznej edycji belgijskiej imprezy, Groezrock, a już płyną do nas kolejne festiwalowe wieści. Tym razem dowiedzieliśmy się kto w 2017 roku wystąpi jako jedna z głównych gwiazd 25 edycji węgierskiego Volt Festival.

W przyszłym roku na scenie w miejscowości Sopron zagości dobrze nam znana amerykańska formacja Linkin Park. Grupa będąca inspiracją chociażby takich zespołów jak Of Mice & Men czy Bring Me The Horizon ma na swoim koncie 6 studyjnych albumów, w tym ostatni “The Hunting Party” wydany ponad dwa lata temu. My jednak w ramach maluteńkiego buntu dla wypełnienia treści tego newsa wrzucimy wam kawałek “In The End” pochodzący z pierwszego wydawnictwa formacji, “Hybrid Theory”.

Ps. Jeżeli daleko wam na Węgry, albo chcecie zaliczyć dwa koncerty swoich idoli, w krótkim odstępie czasu to polski oddział Live Nation ogłosił, że Linkin Park 15 Czerwca pojawią się w Krakowie w ramach Impact Festival.

Przypominamy, że przyszłoroczna edycja Volt Festival odbywać się będzie w dniach 27 Czerwca – 1 Lipca, a bilety na to wydarzenie będzie można kupić od 17 Listopada bieżącego roku – gdzie przez pierwsze 48 godzin, mają one być nieco tańsze aniżeli w późniejszym terminie. Tak więc gdyby ktoś z was planował wyjazd na Węgry to 5-dniowy karnet będzie kosztować 129€, za bilet na jeden dzień przyjdzie zapłacić 59€, a jeżeli chcecie zobaczyć jedynie Linkin Park (pierwszy dzień festiwalu) to stracicie na ten cel 40€. Wszelkich dodatkowych informacji możecie szukać na oficjalnej stronie festiwalu, dostępnej pod tym adresem.

Podobne Posty:

Komentarze: