www.post-hardcore.pl

Groezrock rusza z ogłoszeniami na pierwszy ogień Deftones i Parkway Drive!

2016 October 31 | Sylwia Sarama


Pomimo tego, że odnosimy wrażenie iż w ciągu ostatnich kilku lat wydarzeń związanych z ciężką muzyką zaczęło przybywać, no ale jak to w życiu bywa nam jest ciągle mało. Dlaczego by więc nie skorzystać z okazji jaką zdaje się być Belgijski festiwal Groezrock? Tym bardziej gdy w naszym kraju nie mamy szans na tak dobrze zapowiadający się line-up, a już na pewno nie w jednym miejscu…

Wracając jednak do powyższej imprezy – Organizatorzy już jakiś czas temu potwierdzili, że 29 kwietnia w miejscowości Meerhout pojawi się grupa Deftones, tymczasem wczoraj dolali tylko oliwy do ognia ujawniając, że gwiazdą kolejnego dnia będzie Parkway Drive. Australijska formacja co prawda w Europie pojawia się rok w rok, jednak ich koncerty są zawsze dopracowane w najmniejszych szczegółach i nawet jeżeli ktoś za nimi nie przepada to nie wyobrażam sobie, by mu się na takim chociaż trochę nie podobało.

Na sam koniec pozostaje oczywiście pozostaje jeszcze kwestia wciąż nie znanej pozostałej części wykonawców, którzy mają zawitać do Belgii. Warto więc rozważyć możliwość wielogodzinnej podróży (:

Wszelkie informacje odnośnie biletów znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia, pod tym adresem.

Podobne Posty:

Komentarze: