Bring Me The Horizon jako jedni z wykonawców na Sziget 2016.

2015 December 3 | Sylwia Sarama


Zdaje się, że teraz możemy już powiedzieć, iż festiwalowe ogłoszenia ruszyły pełną parą. Poznaliśmy już wykonawców, którzy zagoszczą na scenach Rock Am Ring, Open’era, Download itd… A dziś przyszła pora na pierwszy ruch ze strony organizatorów Sziget Festival.

W pakiecie 8 nazw, jakie zagościły dziś na ramach wszelkich serwisów internetowych znalazła się między innymi najbliższa nam gatunkowo grupa – Bring Me The Horizon. Oczywiście Brytyjczycy ruszą na Węgry, nie w innym celu aniżeli promocja swojego najnowszego albumu pt. “That’s the Spirit”. Zdaje się, że najlżejsze wydawnictwo formacji z Wysp Brytyjskich świetnie wpasuje się w klimat panujący na muzycznej wysepce – wyrażamy jednak głęboką nadzieję, że panowie nie zapomną przy tym o starszych kawałkach, dzięki którym wszyscy doskonale ich znamy.

Z dalszych ciekawych artystycznych propozycji mamy jeszcze istniejącą od ponad dwudziestu lat islandzką grupę Sigur Rós (jesteśmy na “Takk”), formację Kodaline czy wokalistę John’a Newman’a. To jednak zaledwie połowa ogłoszenia, pozostali wykonawcy, którzy pojawią się na wyspie to M83, Naughty Boy, Parov Stelar, a także duńska wokalistka , która na festiwalu pojawi się drugi rok z rzędu.


Nie wiemy jak wy ale my, z niecierpliwością czekamy już na kolejne ogłoszenia, o których będziemy mogli informować was na bieżąco (: Jeżeli jednak chcecie wiedzieć o wszystkim jako pierwsi to sprawdzajcie koniecznie stronę www.szigetfestival.com, znajdziecie tam też dokładnie informacje na temat karnetów, biletów jednodniowych, położenia, dojazdu itp.

Przypominamy także o możliwości obejrzenia oficjalnego aftermovie z tegorocznej edycji – film znajdziecie pod tym adresem – oraz naszej relacji z tego wydarzenia, którą przeczytacie tutaj.

Podobne Posty:

Komentarze: