Asking Alexandria
Black Veil Brides +
Gdzie: Alexandra Palace @ Londyn, Anglia
Kiedy: 18.10.2015
Bilety: w cenie £23.50 znajdziecie do nabycia tutaj

Znany jest pełen line-up na Warped Tour UK ’15

2015 June 20 | Sylwia Sarama


Dziś troszeczkę o Warped Tour w Europie

Pamiętam jak dwa lata temu cieszyłam się, że Warped Tour zawitał ponownie na Stary Kontynent, głównie dlatego, że Amerykańska odsłona to dla nas Polaków jakiś totalny ‘kosmos’ … niestety utrudniają nam wyjazd wizami, nasze budżety domowe nie pozwalają na lot w obie strony tak dla zabawy itp. Teraz zastanawiam się jednak czy było warto ściągać do Europy, drugi rok z rzędu impreza odbywa się jedynie na Wyspach Brytyjskich (wcześniej, w 2013 odbyła się także w Berlinie, Wiedniu etc.) przy czym tegoroczny line-up skromnie ujmując wypada blado na tle nie tyle amerykańskiego co nawet przy tych dwóch poprzednich lat europejskiej odsłony. A przedstawia się on następująco:

Bilety nie są przesadnie drogie, impreza jest teraz jednodniowa (w roku ubiegłym były to dwa dni o ile się nie mylę) ale Asking Alexandria i Black Veil Brides jako headlinerzy? Czy dało się wybrać gorzej? Chyba nie … to najgorsze możliwe połączenie jakie nasuwa mi moja wyobraźnia.

Jedyne kapele godne uwagi to Memphis May Fire, The Word Alive (być może Telle w końcu nauczył się śpiewać na żywo, warto wierzyć w cuda) czy nieszczęsna Attila. Czyli absolutnie nic nowego – a więc czy warto organizować kumulację kilku tras koncertowych w jednym gdy jedyny atut to fakt, że zapłaci się mniej za bilet aniżeli za wszystkie osobno? A może jednak warto zainwestować w dwa osobne klubowe koncerty i nie męczyć się oglądając tego na co nie mamy ochoty?

Komentarze: