Parkway Drive
In Hearts Wake, Asking Alexandria (+)
Gdzie: Neue Messe @ Lipsk, Niemcy
Kiedy: 15.04.2017
Bilety: w cenie 61,90€ / 106,90€ znajdziecie do nabycia tutaj

Znamy daty przyszłorocznych wydarzeń z serii Impericon Festival!

2016 December 2 | Sylwia Sarama


Festiwal organizowany przez Impericon towarzyszy nam rok w rok od 6 lat (pierwsza edycja była zorganizowana jeszcze jako Imperial), obecnie jesteśmy na etapie ogłoszeń dotyczących przyszłorocznej siódmej już edycji imprezy. Poznaliśmy właśnie daty, oraz sześć miast do których zawita wydarzenie – rozpiskę tą możecie znaleźć poniżej. Z naszej strony chcielibyśmy jednak skupić się najbardziej na najistotniejszym wydarzeniu (zwyczajowo największym) czyli koncertach, które dane będzie zobaczyć uczestnikom imprezy w Lipsku.

14/04/2017 Wien, Arena (AT)
15/04/2017 Leipzig, Neue Messe(DE)
17/04/2017 Manchester, Academy (UK)
21/04/2017 Zürich, X-TRA (CH)
22/04/2017 Oberhausen, Turbinenhalle (AT)
30/04/2017 München, Zenith (DE)

Jako headlinera będziemy mieli okazję zobaczyć tam Parkway Drive, co chyba dla nikogo nie stanowi większego zaskoczenia, gdyż Australijczycy swój występ na festiwalu zapowiedzieli we wrześniu ogłaszając przy okazji swoją nową europejską trasę. Razem z nimi w Niemczech pojawi się także grupa Asking Alexandria, która tak się złożyło jest zespołem supportującym PWD w czasie ich koncertów. Dalej mamy Sick Of It All, Stick To Your Guns oraz lekko nie pasujące do tego zestawu Anti-Flag. Ciekawiej za to robi się na najniższym stopniu plakatu promującego gdzie znajdziemy takie smaczki jak Being As An Ocean, In Hearts Wake czy Breakdown Of Sanity – ciężko nam wybrać kto z tej trójki jest najlepszy w wersji live, bo wszystkie kapele są wybitne w tym co robią. Na dobitkę skład uzupełniają Thy Art Is Murder, Miss May I, Swiss, Die Andern i Wolfdown.

Nieco mniej ciekawie robi się gdy spojrzymy na ceny biletów, które rozpoczynają się od 61,90€, a kończą na specjalnym pakiecie za skromne 106,90€ – Dla nieco bardziej skąpych i lubiących rozmyślać, polecam poczekanie na prezentację pełnego line-up’u Groezrock, który w odbywa się niemal w tym samym czasie a jego cena mieści się w podobnych kwotach (110.00€ – bilet dwudniowy). Jeżeli jednak ktoś już się zdecydował to bilety na festiwal Impericon’a można dostać na ich stronie internetowej – www.impericon.de (Gdyby ktoś miał problemy z niemieckim to przypominamy, że istnieje także polska wersja językowa strony ^^)

Komentarze: