David Guetta
+ More
Gdzie: :) @ Sopron, Węgry
Kiedy: 1-4.07.2015
Bilety: w cenie 89 € znajdziecie do nabycia tutaj

Volt Festival dobra alternatywa dla Open’era?

2015 March 5 | Sylwia Sarama


Potrzebna komuś alternatywa dla Open’era? A może nie odpowiadają wam Czechy i ich Rock For People Europe? Jeżeli dziwnym zbiegiem okoliczności ciągnie was bardziej na południe kontynentu to polecamy zapoznać się z węgierskim festiwalem Volt, który podobnie jak wyżej wymienione odbywa się w pierwszy weekend Lipca.

Jedną z głównych gwiazd tegorocznej edycji imprezy jest, znany fanom Orange – David Guetta. Francuski producent wydał pod koniec zeszłego roku swój szósty album. “Listen”, bo tak nazywa się ten krążek szerszej publiczności jest znany głównie z hitów “Dangerous” i “Lovers on the Sun”. Dorobek francuza jest jednak znacznie bogatszy w zasoby hitów, w końcu kto nie zna chociażby “Sexy Bitch” wydanego w 2009 roku?

Festiwal nie skupia się jednak tylko i wyłącznie na EDM. Kolejnymi większymi atrakcjami imprezy, mają być koncerty legendarnej grupy Motörhead i słynnego ex-gitarzysty Guns N’ Roses – SLASH Ft. Myles Kennedy & The Conspirators. O główną scenę zahaczą także Fatboy Slim, Bastille, John Newman, Rise Against czy Parkway Drive. Szykuje się więc ciekawa mieszanka muzyczna, a wymienieni artyści to ledwie cząstka całego line-up’u.

W czasie tego muzycznego wydarzenia nie zabraknie też niezawodnej węgierskiej imprezy Tesco Disco, która wygrywa samą nazwą, a i na muzykę w jej trakcie nie ma co narzekać o ile ktoś lubi rockowe hity sprzed lat jak i te trochę nowsze. Wszystkich ogłoszonych jak do tej pory wykonawców znajdziecie pod tym adresem.

Biletów oraz innych niezbędnych informacji szukać możecie na oficjalnej stronie festiwalu – www.voltfest.com.

Komentarze: