UNDERØATH
TBA
Gdzie: Proxima @ Warszawa, Polska
Kiedy: 12.06.2024
Bilety: w cenie ?? znajdziecie do nabycia tutaj

UNDERØATH zagrają koncert w stołecznym klubie Proxima!

2024 March 25 | Sylwia Sarama


Już w połowie czerwca (12) na deskach stołecznego klubu Proxima wystąpi amerykańska formacja UNDERØATH! Grupa obecna na scenie od 1997 roku (z krótką przerwą w okresie 2013-2015) ma na swoim koncie dziewięć studyjnych wydawnictw. Ostatnim z nich jest album zatytułowany “Voyeurist” wydany ponad dwa lata temu. Warto jednak nadmienić, że w w ubiegłym roku do sieci trafiły dwa nowe single zespołu, które najpewniej zwiastują kolejną pozycję w ich dyskografii. W poniższym odtwarzaczu przypominamy jeden z tych numerów, “Lifeline (Drowning)”. Można więc przypuszczać, że koncert zapewni fanom kapeli set pełen wrażeń i muzycznych wspomnień.

Warszawskie wydarzenie jest częścią europejskiej trasy ekipy z Tampa. W ramach tej objazdówki starego kontynentu UNDERØATH będzie można zobaczyć też między innymi w Czechach (Rock For People), Niemczech (Rock Am Ring, Rock Im Park), Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii czy Belgii.

Ogólnie dostępna sprzedaż wejściówek na to wydarzenie (i na wszystkie inne nie festiwalowe daty) rozpocznie się w Czwartek 28 Marca na stronie www.livenation.pl. Wszystkie bieżące aktualizacje i informacje na temat tego wieczoru znajdziecie pod tym linkiem.

Komentarze: