POST-HC.PL
strona główna o nas redakcja kontakt neutralsounds

ODWOŁANY – The Color Morale zagra w klubie Pod Minogą!

14 Apr 2015 | Sylwia Sarama

Pozostajemy w dziś w koncertowym klimacie i jeżeli komuś za daleko do Czech na Rock For People to właśnie ogłoszono dobry gig w Poznaniu, który odbywa się w tym samym okresie. W klubie Pod Minogą, we wspomnianej wczesniej stolicy Wielkopolski już 5-ego czerwca pojawi się amerykańska grupa The Color Morale! Jako support zagrają między innymi Scream Your Name. Osoby, które zdecydują się na szybki zakup załapią się na promocyjna cenę biletu – 39zł, kolejne za wstęp zapłacą już 45zł.

Amerykańska kapela związana jest obecnie z wytwórnią Fearless Records, pod której przewodnictwem ukazał się najnowszy, czwarty album zespołu zatytułowany “Hold on Pain Ends” (2014). Wcześniejsze trzy wydawnictwa grupy ukazały się pod szyldem Rise Records. My zwrócimy waszą uwagę na właśnie jedno z nich prezentując wam poniżej kawałek pochodzący z krążka numer trzy pt. “Know Hope”.

Dalszych informacji szukajcie na oficjalnym wydarzeniu pod tym linkiem. Zakupu biletów w cenie 39zł (potem 45zł i 55zł) możecie dokonać na www.winiarybookings.8merch.com.

Komentarze: