The Browning
Silent Screams, Capture The Crown, Walking With Strangers
Gdzie: Hydrozagadka @ Wwa, Polska
Kiedy: 14.12.2015
Bilety: w cenie N/A znajdziecie do nabycia tutaj

The Browning, SS, CTC i WWS na koncercie w Polsce!

2015 September 1 | Ania Kamińska


Tegoroczna koncertowa jesień szykuje się bardzo interesująco i obiecująco. Na deskach polskich scen muzycznych zagra wiele ciekawych kapel. W tym roku będziemy gościć grupy takie jak: August Burns Red, Breakdown of Sanity, Northlane, czy Periphery. Jednak jest to nie koniec niespodzianek na kolejne miesiące. Na horyzoncie pojawił się kolejny koncert. Jest to co-headliner’owa trasa The Browning i Silent Screams. Obok nich pojawią się muzycy z Capture The Crown oraz Walking With Strangers. Jak widać szykuje nam się światowy lineup! Wszystko to odbędzie się jeszcze w tym roku, bo 14 grudnia w warszawskim Klubie Hydrozagadka. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to wydarzenie!

Walking With Strangers jest pochodzącą ze Szwecji kapelą, która powstała w 2007 roku. Niemalże natychmiast zrobili niemałe zamieszanie na europejskiej scenie muzycznej. Dwa lata po wydaniu swojego debiutanckiego albumu “Hardships” postanowili zakończyć swoją działalność, jednak ich urlop nie trwał zbyt długo. Po roku zaczęli ponownie grać razem, czego efektem jest ich wydany właśnie album “Terra”. Kapela bez wątpienia zapewni nam dobrą rozgrzewkę tego dnia.

Tego wieczoru nie zabraknie także reprezentantów z dalekiej Australii! Tym razem na deskach Hydrozagadki, po raz pierwszy w Polsce, pojawią się muzycy z Capture The Crown. Australijska wersja Asking Alexandria niesłychaną sławę zdobyła sobie kilka lat temu dzięki wydaniu singla “You Call That A Knife? This Is A Knife”. Teraz po zmianach w składzie i po wydaniu swojego drugiego krążka “Reign of Terror” kapela jest na drodze do stworzenia swojego nowego stylu. Co zaprezentują na żywo, dowiemy się już wkrótce!

Brytyjczycy z Silent Screams po długiej nieobecności w Polsce, w końcu zawitają w naszym kraju ponownie. Po ich poznańskim koncercie, który odbył się kilka lat temu, trudno było nie czekać na ich kolejny występ. Tym razem przyjadą jednak do stolicy naszego pięknego kraju, gdzie w odświeżonym składzie zaprezentują nam numery z ich najnowszego krążka “Hope For Now”, który ukazał się w ubiegłym roku. Dla przypomnienia mamy dla Was kawałek “Everything Overcome”, który znalazł się na tym longplay’u.

Także dla Amerykanów z The Browning nie będzie to pierwsza wizyta u nas. W tym roku jednak nie przyjadą by zagrać tylko swoje największe hity ze swoich dwóch studyjnych albumów, jakimi są: “Burn This World” oraz “Hypernova”. Tym razem usłyszymy także kilka nowych kawałków, które muzycy przygotowali na swój nowy album. Co prawda premiera krążka odbędzie się dopiero w przyszłym roku, jednak warto będzie się przekonać już teraz o tym, czym nas zaskoczą na nim tym razem! Teraz dla przypomnienia mamy dla Was kawałek “Industry”.

Komentarze: