POST-HC.PL
strona główna o nas redakcja kontakt neutralsounds

Szybkie info o festiwalu Mighty Sounds 2015!

21 May 2015 | Sylwia Sarama

Początek lipca to prawdziwe święto dla fanów festiwali, których na starym kontynencie nie brakuje w danych okresie. Łącząc dwie przyjemne rzeczy w jedną mamy nieco cięższą muzycznie imprezę Mighty Sounds, odbywająca się w czeskim mieście Tábor od 3 do 5 Lipca.

W czasie tegorocznej edycji na scenie będzie można zobaczyć między innymi grupę Enter Shikari, która w naszym kraju pojawi się na tegorocznej edycji Open’era. Polecamy poważnie zastanowić się nad wyborem czeskiej propozycji gdzie cena biletu jest o mniej więcej 2zł wyższa od biletu jednodniowego na festiwal w Gdyni. Brytyjska grupa w czasie tych wakacji będzie promować swój nowy album zatytułowany The Mindsweep.

Nie zabraknie też zespołu Architects, których nie raz mogliśmy zobaczyć w naszym kraju na wyprzedanych koncertach. Ich ostatni album Lost Forever // Lost Together ukazał się ponad rok temu, ale na co komu nowe utwory gdy ma się taki sceniczny ‘power’.

Z innych ciekawych wykonawców mamy też grupy Defeater, Funeral For a Friend, Expire czy Terror. Wszystkich pozostałych wykonawców sprawdzicie pod tym adresem, tam możecie też szukać odnośnika do biletów (chyba, że skorzystacie z podpowiedzi po prawej stronie postu ^^).

Komentarze: