Sleeping With Sirens
Chapel, Chase Atlantic
Gdzie: Proxima @ Warszawa, Polska
Kiedy: 12.05.2018
Bilety: w cenie ?? znajdziecie do nabycia tutaj

Sleeping With Sirens po raz pierwszy w Polsce!

2017 December 5 | Sylwia Sarama


Sleeping With Sirens to amerykańska formacja, która w przeciągu ośmiu lat od swojego powstania, zdążyła wydać pięć studyjnych krążków, zdobyć grono wiernych fan(ek)ów i kilkukrotnie zmienić swój muzyczny kierunek. Zaczynali definitywnie w naszym post-hardcore’owym ogródku, obecnie bliżej im już do muzyki popularnej. Być może jednak, ktoś z was postanowi chociażby z sentymentu do “With Ears to See and Eyes to Hear” sprawdzić jak grupa brzmi na żywo. A nadarzy się ku temu okazja, ponieważ zespół zapowiedział właśnie swój pierwszy koncert nad Wisłą.

Wydarzenie odbędzie się 12 Maja przyszłego roku w stołecznym klubie Proxima – Sprzedaż biletów ruszy niebawem, będzie można je dostać zarówno w sklepach internetowych jak i w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Z ciekawostek, chwilowo nie wiemy kto zagra przed zespołem – niestety. Polecamy jednak sprawdzać line-up festiwalu Slam Dunk, ponieważ spora część zespołów, występujących w Wielkiej Brytanii może okazać się towarzyszami amerykanów w czasie ich Europejskiej trasy 🙂

Komentarze: