Skywalker
Ghost Iris, Hexogen
Gdzie: Pogłos/Akademia @ Warszawa/Wrocław, Polska
Kiedy: 19-20.11.2021
Bilety: w cenie 30z znajdziecie do nabycia tutaj

Skywalker na dwoch koncertach w Polsce!

2020 October 3 | Sylwia Sarama


Czeski skład powstały na początku kończącej się obecnie dekady, zespół Skywalker już wkrótce zawita do Polski aby zagrać dwa koncerty. Grupa, której towarzyszyć będzie szwedzka kapela Aviana pojawi się na scenie stołecznego klubu Pogłos 11-ego lutego przyszłego roku oraz dzień później we wrocławskiej Akademii.

W czasie obu koncertów formacja będzie promować swój najnowszy krążek. Album zatytułowany “Late Eternity” do sprzedaży ma trafić 1 Listopada tego roku. Jednym z utworów, który ma się na nim pojawić jest kawałek pt. “Setting Stone” z gościnnym udziałem Flo (Florent Salfati), wokalistą grupy Landmvrks. Numer ten sprawdzicie oczywiście poniżej.

Bilety w cenie 30zl (przedsprzedaż) dostaniecie na stronie www.goout.net, na bramce wejściówka będzie kosztować dychę więcej. Bieżące informacje na temat obu wydarzeń możecie śledzić tutaj (Wrocław) oraz tutaj (Warszawa).

EDIT: Trasa została przeniesiona na jesień. Nowe daty to 19 Listopada dla Warszawy i dzień później Wrocław. Do składu wskakują Ghost Iris i Hexogen, odpadła Aviana.

Komentarze: