Evanescence, Mastodon, Paramore +
Deez Nuts, Northlane, Comeback Kid +
Gdzie: Lotnisko @ Hradec Králové, Czechy
Kiedy: 4-6.07.2017
Bilety: w cenie 319 zł (Karnet) znajdziecie do nabycia tutaj

Rock For People 2017 – Zbiór Informacji

2017 June 7 | Sylwia Sarama


Powracamy z naszą serią informacji festiwalowych, a na pierwszy ogień w tym roku pójdzie jedna z najciekawszych imprez naszych południowych sąsiadów – Rock For People. Poniżej znajdziecie informacje dotyczące wykonawców (dla ułatwienia zaznaczyliśmy tych, którzy mają jakiś związek z -core), biletów, a także porady jak można dostać się do Hradec Králové.

Festiwal w poprzednich latach – 2015; 2014

Line-Up

4 lipca: Die Antwoord, Cage The Elephant, You Me At Six, Comeback Kid, Moose Blood, GOMAD! & MONSTER, Sam Alone​
5 lipca: Paramore, Mastodon, Dub FX, Slaves, Marmozets, Deez Nuts, Northlane, Novelists
6 lipca: Evanescence, Foster The People, Three Days Grace, The Bloody Beetroots, KRAFTKLUB, Lower Than Atlantis, Eskimo Callboy

Bilety

Jeżeli o wejściówki to w zależności od waszego wyboru możecie dostać je w polskiej lub czeskiej przedsprzedaży. Skupiając się jednak na pierwszej opcji koszt zakupu trzydniowego karnetu to 319zł, za to za bilet jednodniowy przyjdzie nam zapłacić 199zł. Do tego dochodzi jeszcze camping, który w tym roku nieco podrożał i teraz za miejsce na polu trzeba zapłacić 75zł (105zł w wersji ‘plus’).

Dojazd

W przypadku dojazdu podobnie jak w roku ubiegłym najprościej i najpewniej najtaniej byłoby dojechać do Czech własnym środkiem transportu – wiadomo jednak, że nie każdy ma taką opcję dlatego też rozpiszemy tutaj inne możliwości.
#1 – blablacar nie masz swojego samochodu no to poszukaj innego, który jedzie w tym samym kierunku 😛
#2 – Kolej, podróż nie obędzie się bez przygód, bo jak wiemy z PKP nigdy nie wiadomo, a i CD potrafią zaskoczyć. Informacji o połączeniach najlepiej poszukiwać tutaj.
#3 – Trzecia opcja to po prostu bus albo bezpośredni (Ecolines z Wrocławia) albo lekko nadrabiający drogi, czyli połączenie do Pragi – a z Pragi przesiadka na międzymiastowe autobusy lub pociąg.

Komentarze: