POST-HC.PL
strona główna o nas redakcja kontakt neutralsounds

Rock For People 2015 w pigułce!

20 Mar 2015 | Sylwia Sarama

Idąc za ciosem czas na szybkie info o drugiej połowie festiwalu Rock For People, które w tym roku podzieliło się na dwa osobne eventy. O Pierwszej edycji RFP Europe możecie przeczytać klikając w ten link. Tymczasem w tym poście skupimy się na oryginalnej wersji imprezy odbywającej się w miejscowości Hradec Králové od 4-ego do 6-ego Czerwca bieżącego roku. Tym bardziej, że to ta część jest bardziej zbliżona tematycznie do tematyki tej strony.

Tegoroczny line-up, a przynajmniej cząstka ujawniona przez organizatorów to mieszanka kapel reprezentujących różnorodne gatunki. Wszystkie mają cechę wspólną niesamowitą bazę swoich fanów i nie jeden hit na swoim koncie. Począwszy od amerykańskiego zespołu Faith No More, który stażem gry przewyższa średnią wieku takich wydarzeń o jakieś 50% (wliczając w to 11-letnią przerwę w działalności oczywiście). A skończywszy na młodzikach z grupy Northlane, którzy na swoim koncie mają ‘ledwie’ 6 lat wspólnego grania. Do tego dorzućmy jeszcze Limp Bizkit, Three Days Grace, Bastille, Hollywood Undead, Yellowcard, Asking Alexandria, We Are Harlot, Dead By April czy Red Fang. Robi się ciekawie?

Biletów na wydarzenie możecie szukać ma oficjalnej polskiej stronie festiwalu – www.rockforpeople.pl, znajdziecie tam też potrzebne info odnośnie dojazdu i wielu innych rzeczy.

Komentarze: