Parkway Drive
Architects, Thy Art Is Murder
Gdzie: Columbiahalle @ Berlin, Niemcy
Kiedy: 24.01.2016
Bilety: w cenie ?? znajdziecie do nabycia tutaj

Przyszłoroczna europejska trasa Parkway Drive bez Polski!

2015 July 15 | Sylwia Sarama


Jeżeli marzył wam się klubowy koncert giganta australijskiej sceny metalcore w naszym kraju, to na stan obecny musicie o nim zapomnieć. Jeżeli jednak nie straszne wam kilkugodzinne podróże i przekraczanie granic kraju nad Wisłą to mamy dla was już nieco bardziej pozytywne informacje.

Zespół Parkway Drive ogłosił trasę po Europie, która ma mieć miejsce wraz z przełomem Stycznia i Lutego przyszłego roku. W tym czasie odwiedzą między innymi Anglię, Niemcy, Węgry (po naszej ostatniej prawie-relacji jesteśmy niemal w szoku – szczegóły), Chorwację, Francję i jeszcze kilka innych państw oczywiście bez Polski co wiecie już ze wstępu. Nasza ekipa skłonia się więc ku naszym zachodnim sąsiadom gdzie standardowo dojazd z naszej ojczyzny nie jest utrudniony przez miliardy przesiadek i zawyżone koszta podróży.

Koncert w stolicy Niemiec ma odbyć się 24-ego Stycznia (niemal początek trasy) w Columbiahalle, a na celu ma oczywistą promocję najnowszego wydawnictwa zespołu. Przypominamy, że płyta mająca nosić nazwę “Ire” na rynek w Australii wkroczy 25-ego Września, a promuje ją utwór “Vice Grip” widoczny poniżej.

Komentarze: