Armin van Buuren
Alesso, Martin Garrix
Gdzie: Amsterdam ArenA @ Amsterdam, Holandia
Kiedy: 16-17.10.2015
Bilety: w cenie 110€ znajdziecie do nabycia tutaj

Przerwa na Amsterdam Music Festival?

2015 August 27 | Sylwia Sarama


Robiąc trochę porządków w wydarzeniach na stronie doszliśmy do wniosku, że po sezonie letnich festiwali brak u nas zaproszeń na imprezy nie powiązane w całości z naszym ulubionym gatunkiem muzyki. Tak więc po spędzeniu kolejnej godziny na poszukiwaniu interesujących opcji na przełomie tegorocznej jesieni i zimy rzucam propozycją wycieczki do Amsterdamu. Daleka podróż na północny zachód starego kontynentu miałaby się odbyć oczywiście z powodu Amsterdam Music Festival, który odbywa się w połowie Października (16-17/10/15) właśnie w stolicy Holandii.

Dlaczego uważam, że to dobry sposób na oderwanie się od codzienności w czasie tych ponurych jesiennych dni? – Nie ma co się oszukiwać, że przy EDM (bo to z tym gatunkiem się tam spotkamy) nie da się rozerwać z alkoholem w ręku czy potańczyć. Jeżeli nie poczuliście się zainteresowani szukajcie dalej ciekawej alternatywy, gdyby jednak było odwrotnie polecam zerknąć poniżej, gdzie przeczytacie szczegóły dotyczące artystów występujących na festiwalu, jak i samej imprezy od strony organizacyjnej.

Zacznijmy od line-up’u, który na chwilę obecną prezentuje się następująco:
Alesso, Armin van Buuren, David Guetta, Dimitri Vegas and Like Mike, DJ SNAKE, Hardwell, Klingande, Martin Garrix, NERVO, Oliver Heldens, Robin Schulz, Showtek, Tiësto, Vicetone, Yellow Claw

Powyższa grupka prezentuje się obiecująco, a nie jest to jeszcze pełna lista wykonawców, która zagości na deskach Amsterdam ArenA. Martin Garrix zapowiada na ten występ pewne nowości, David Guetta to artysta znany w naszym kraju na każdym możliwym froncie, Alesso dopiero wybija się na szczyty a już ma na koncie sporo sukcesów, DJ SNAKE mieszał przy hicie Major Lazer, Tiësto to stary wyjadacz, o którym też nie należy zapominać…. i tak dalej, dalej i dalej.

Za powyższy zestaw muzyczny potencjalni wycieczkowicze z Polski muszą przygotować się na cenę rzędu 110 euro (lub 50/70 za bilety jednodniowe), nie mogą być też młodsi niż 18 lat, ponieważ organizator zapowiedział iż jest to impreza dla pełnoletnich.

Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym adresem (facebook event) lub na stronie festiwalu – www.amsterdammuscifestival.com.

Komentarze: