MOTÖRHEAD
+ More
Gdzie: (: @ Pilzno, Czechy
Kiedy: 3-5.07.2015
Bilety: w cenie 189zł znajdziecie do nabycia tutaj

Pierwsza edycja Rock For People Europe!

2015 February 11 | Sylwia Sarama


W tym roku trochę się pozmieniało jeżeli chodzi o formę znanego w Polsce czeskiego festiwalu Rock For People. Impreza, która do tej pory miała miejsce na początku lipca w miejscowości Hradec Králové od tego roku podzielona została na dwa osobne wydarzenia. Pierwsze z nich pozostaje we wspomnianym wyżej mieście, odbędzie się jednak miesiąc wcześniej – na początku czerwca (Dokładne info znajdziecie tutaj). Druga to ta, o której w tym poście będzie mowa…. Przed wami szybkie info o pierwszej edycji Rock For People Europe.

W pewnym sensie ‘nowy festiwal’ zawita do miasta Pilzno w dniach 3-5 lipca. Jeżeli chodzi zaś o line-up ten rozpoczyna się od MOTÖRHEAD a na The Ting Tings kończy. Pomiędzy znaleźli się także Pete Doherty, Modestep czy Guano Apes. Oczywiście nie są to wszyscy artyści a zaledwie cząstka tych, którzy do tej pory zostali ujawnieni. Wszystkich wykonawców sprawdzicie wchodząc na stronę www.rockforpeople.pl, tutaj też możecie szukać biletów na festiwal.

W bieżących newsach na naszej stronie możecie sprawdzać kogo jeszcze organizatorzy zaprosili do występu – oczywiście gdy tak ową informacją się podzielą.

Komentarze: