Parkway Drive
Crossfaith
Gdzie: Pol'and'Rock Festival @ Kostrzyn nad Odrą, Polska
Kiedy: 01-03.08.2019
Bilety: w cenie Wstęp wolny znajdziecie do nabycia tutaj

Parkway Drive wystąpią na Pol’and’Rock w Kostrzynie!

2019 May 5 | Sylwia Sarama


Wczorajszy wieczór skradła informacja o grupie Parkway Drive, której występ zapowiedzieli organizatorzy festiwalu Pol’and’Rock (dawniej Woodstock). Tym samym zespół dołączył do siedmiu wcześniej potwierdzonych wykonawców wśród których znajdziemy między innymi Black Stone Cherry, Decapitated czy Skunk Anansie. Pełną listę zespołów mający pojawić się w Kostrzynie możecie sprawdzić oczywiście poniżej.

Tymczasem my dla przypomnienia dodamy, że Australijczycy w ubiegłym roku wydali swój szósty studyjny krążek. Wydawnictwo zatytułowane „Reverence” to między innymi utwory „Prey” czy „Absolute Power”, które wśród fanów zespołu wzbudziły nie małe zamieszanie. Jeżeli jeszcze się nie zaznajomiliście ze wspomnianymi kawałkami to w widocznym pod listą artystów odtwarzaczu znajdziecie pierwszy z nich.

Na festiwalu oprócz Australijczyków będziemy mogli zobaczyć także:
Ziggy Marley, Skunk Anansie, Avatar, Acid Drinkers, Testament, Black Stone Cherry, Decapitated.

EDIT:
W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że japońska formacja Crossfaith to kolejna gwiazda tegorocznej edycji Pol’and’Rock. W związku z tym grupa stała się drugą w kolejności kapelą, która w tym roku będzie wspierać nasz ulubiony gatunek na woodstock’u. Dla przypomnienia azjatycka formacja w ubiegłym roku wydała swoje piąte studyjne wydawnictwo, album zatytułowany „Ex_Machina”.

Komentarze: