Our Last Night
Blessthefall, New Volume
Gdzie: Progresja @ Warszawa, Polska
Kiedy: 31.10.2017
Bilety: w cenie 69/79zł znajdziecie do nabycia tutaj

(Zmiany!) Our Last Night, Blessthefall i The Color Morale na wspólnym koncercie w Warszawie.

2017 June 2 | Sylwia Sarama


Najpewniej w czasie tego koncertu liczba coverów zostanie ograniczona do minimum! A przynajmniej taką mamy nadzieję… Wracając jednak do najnowszych informacji – Amerykańska formacja Our Last Night w czasie swojej kolejnej trasy po starym kontynencie odwiedzi także Warszawę. Towarzyszyć jej będą przy tej okazji dwie inne kapele pochodzące zza oceanu tj. Blessthefall i The Color Morale.

Wydarzenie zaplanowane zostało na 31 Października bieżącego roku i to właśnie tego dnia kapele pojawią się na scenie stołecznego klubu Progresja. Bilety w cenie 69zł (przedsprzedaż) dostaniecie zarówno w punktach stacjonarnych (Empik, Saturn) jak i poprzez internet (eBilet, eventim).

Jeżeli ktoś zapytał by mnie o zdanie to najbardziej godną zobaczenia kapelą jest w tym wypadku ta najmniej doceniona czyli The Color Morale. Dlatego też w ramach buntu poniżej znajdziecie właśnie ich kawałek – “Strange Comfort” pochodzi z trzeciego krążka formacji, “Know Hope” wydanego w 2013 roku (Obecnie grupa ma na swoim koncie pięć albumów). I prawdę mówiąc naprawdę mi szkoda, że to akurat oni dostaną najkrótszy czas na scenie.

AD – Formacja The Color Morale odwołała trasę po Europie, w związku z tym w Polsce na scenie zastąpi ich grupa New Volume.

Komentarze: