Martin Garrix
+ More
Gdzie: Óbuda Island @ Budapeszt, Węgry
Kiedy: 10-17.08.2015
Bilety: w cenie 269€ znajdziecie do nabycia tutaj

Ogólne informacje o Sziget Festival 2015!

2015 February 15 | Sylwia Sarama


Sziget Festival to jedna z największych europejskich imprez muzycznych odbywająca się co roku na wyspie w Budapeszcie (Węgry). Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 10-17 Sierpnia a za tydzień melodyjnych przyjemności należy zapłacić 229€ (ostatecznie cena rośnie do 269€). Przyznać trzeba 7 dni i tłumie prezentujące się na kilku scenach gwiazdy wielu gatunków muzycznych s warte swojej ceny. Gdyby jednak kogoś bardziej ograniczał budżet może sięgnąć po kolejno bilety 5-dniowe (199€) lub takie które upoważniają do wstępu na teren imprezy przez jeden dzień (52€). Dla ciekawskich zaraz po jednym festiwalu odbywa się także drugi B.my.Lake (istnieje możliwość kupna biletu na obie imprezy w jednym – wychodzi to wtedy nieco taniej).
Więcej informacji o biletach, w tym jak wejść w ich posiadanie szukajcie na oficjalnej stronie festiwalu – www.szigetfestival.com.

Jeżeli chodzi o tegoroczny line-up, to obecnie organizatorzy są na granicy ujawnienia dopiero 1/5 całego składu. Obecnie znanych nam wykonawców częściowo pogrupowaliśmy na dni, a gdy nie wiadomo kiedy ktoś zagra pojawi się w spisie ogólnym poniżej. Z czasem mamy nadzieję bardziej to zawęzić 🙂 Jednocześnie zaznaczamy, że Sziget rozpoczyna się dniem -1 a dzień ostatni oficjalnie jest dopiero 5-ty.

Dzień -1:
Robbie Williams

Dzień 0:
Florence and the Machine

Dzień 5:
Martin Garrix

Jeszcze nie wiadomo jakiego dnia:
Alt J, Gogol Bordello, W&W, Blasterjaxx, The Ting Tings, AWOLNATION, Passenger (W 100% nie zagra 13-ego, bo gra wtedy koncert w Warszawie), Ella Eyre, Milky Chance, Jungle, Tyler The Creator, Infected Mushroom, Sander Van Doorn, The Subways, Enter Shikari, Jamie Woon, Fauve, José González, Gramatik, Dixon, Apollonia, Gui Boratto, Michael Mayer, Bassjackers, Kensington, Babylon Circus, Jett Rebel, Jaguar Skills, Fred V & Grafix, Danny Byrd, Mc Dynamite, Julian Jordan, Kadebostany, Sidney Samson, My Favorite Robot, Goran Bregovic, Mariza, Canzoniere Grecanico Salentino, Che Sudaka

Komentarze: