Of Mice & Men
TBA
Gdzie: Zet Pe Te @ Kraków, Polska
Kiedy: 05.08.2019
Bilety: w cenie 79 - 100zł znajdziecie do nabycia tutaj

Of Mice & Men zapowiadają występ w Krakowie!

2019 March 6 | Sylwia Sarama


Dopiero co poinformowaliśmy was o między festiwalowym występie The Amity Affliction w Poznaniu, a już mamy dla was kolejną ważną wiadomość. Tym razem panowie z Winiary Bookings potwierdzili koncert amerykańskiej formacji Of Mice & Men w Krakowie. Zespół zagra 5-ego Sierpnia w klubie Zet Pe Te i podobnie jak we wcześniej wymienionym przypadku będzie to jeden z ich nielicznych klubowych koncertów w czasie tegorocznych wakacji. Obecnie nie wiemy kto zagra u boku grupy, ale gdy tylko wszystko się wyjaśni przekażemy wam tą informację. Polecamy też śledzić na bieżąco oficjalne wydarzenie.

W czasie wakacyjnych wydarzeń zespół będzie w głównej mierze promował swoje ubiegłoroczne wydawnictwo, album zatytułowany „Defy”. Pokładamy jednak duże nadzieje w ostatnim singlu formacji, gdyż utwór „How To Survive” sugeruje, że kolejny album może być nieco bardziej interesujący od swojego poprzednika. A skoro już o świeżym kawałku mowa, to do sieci wraz z koncertowymi ogłoszeniami trafił teledysk stworzony na jego potrzeby.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży 8 Marca po godzinie 10 – znajdziecie je wtedy pod tym adresem w cenie 79zł (89 w pozostałych punktach sprzedaży). W dniu koncertu za wejściówkę zapłacimy 100zł.

Komentarze: