Motionless In White
TBA
Gdzie: EXPO XXI @ Warszawa, Polska
Kiedy: 25.01.2025
Bilety: w cenie TBA znajdziecie do nabycia tutaj

Motionless In White zagrają w Warszawie!

2024 April 15 | Sylwia Sarama


Zagrają w ramach tegorocznej edycji Pol’and’Rock, w sierpniu zagoszczą również na krakowskiej scenie klubu studio w roli headliner’a. Mowa oczywiście o amerykańskiej formacji Motionless In White, która teraz do tego zestawu dołączyła również koncert w Warszawie. Występ w stolicy Polski zaplanowano na 25 stycznia przyszłego roku w EXPO XXI. Wydarzenie jest częścią zimowej trasy zespołu po starym kontynencie, w ramach której zagrają również we Francji, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii – pełen plakat możecie zobaczyć tutaj. Przy okazji ta sama graficzna zapowiedź głosi również, że pojawi się więcej dat w ramach tej serii występów 😉

W artykule o koncercie w Krakowie możecie sprawdzić prawdziwy staroć autorstwa zespołu, tym razem stawiamy na jedną z najnowszych piosenek w ich repertuarze. Poniżej znajdziecie numer “Masterpiece” pochodzący z szóstego krążka amerykanów, albumu “Scoring the End of the World” z 2022 roku.

Sprzedaż wejściówek na wydarzenie rusza 18 kwietnia o godzinie 10, znajdziecie je wtedy między innymi na stronie www.ticketmaster.pl, bileterii ściśle powiązanej z organizatorem wydarzenie Live Nation.

Komentarze: