Motionless In White
August Burns Red, Bury Tomorrow, Crystal Lake
Gdzie: Klub Stodoła @ Warszawa, Polska
Kiedy: 17.06.2020
Bilety: w cenie ?? znajdziecie do nabycia tutaj

Motionless In White, August Burns Red i inni zagrają w Warszawie!

2019 December 2 | Sylwia Sarama


W ciągu kilku ostatnich lat grudniowe ogłoszenia koncertowe niejednokrotnie potrafiły nas zaskoczyć – wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie i tym razem. W połowie czerwca przyszłego roku do Polski zawita między innymi amerykański zespół Motionless In White. Grupa, charakteryzująca się dość specyficznym wyglądem, melodyjnymi refrenami i ciężkimi riffami podzieli scenę ze swoimi rodakami z August Burns Red jak i reprezentantami dwóch innych kontynentów – Bury Tomorrow (UK) oraz Crystal Lake (JP).

Motionless In White jako główna gwiazda wieczoru w czasie warszawskiej imprezy będzie promować swój najnowszy album pt. “Disguise”. Wydawnictwo to do sprzedaży trafiło raptem pół roku temu, dla przypomnienia w poniższym odtwarzaczu znajdziecie tytułowy singiel promujący wspomniany krążek. Warto dodać iż pozostałe kapele mające uświetnić czerwcowy wieczór również mogą poszczycić się stosunkowo świeżym materiałem, który z pewnością usłyszymy w czasie wydarzenia.

Wejściówki na koncert w klubie stodoła będzie można zakupić na stronie organizatora – www.livenation.pl. Sprzedaż rusza czwartego grudnia o godzinie dziesiątej.

EDIT Koncert został odwołany.

Komentarze: