Monuments
No Consequence
Gdzie: Ciemna Strona Miasta @ Wrocław, Polska
Kiedy: 30.04.2015
Bilety: w cenie 33zł znajdziecie do nabycia tutaj

ODWOŁANY!: Monuments ponownie w Polsce!

2015 February 27 | Ania Kamińska


Z powodów zdrowotnych dwóch członków zespołu, koncert zostaje odwołany. Prawdopdobnie kapela powróci do Polski w późniejszym terminie, o czym Was zapewne poinformujemy.

Brytyjczycy z Monuments musieli bardzo polubić występy w naszym kraju, gdyż także w tym roku będziemy mogli zobaczyć ich na deskach polskich scen. Tym razem jednak zagoszczą we Wrocławiu w dniu 30 kwietnia. Muzycy po wydaniu w 2012 roku debiutanckiego albumu “Gnosis” zrobili niemałe zamieszanie na scenie progresywnego metalcore’u. Także ich drugi studyjny krążek zatytułowany “The Amanuensis”, wydany w roku ubiegłym, na którym mogliśmy usłyszeć ich nowego wokalistę Chrisa Barretto z Periphery, wpuścił nieco świeżości do tego gatunku. Dwie naprawdę dobre płyty pozwoliły im osiągnąć sukces i występować u boku kapel takich jak: After the Burial, czy Born of Osiris. Tak jak i poprzednio, grupa przyjedzie do Polski promować swoje najnowsze wydawnictwo. Tym razem będziemy mogli oglądać ich jako gwiazdę wieczoru. Dla przypomnienia utwór “Atlas” z ich najnowszego krążka.

Muzyków z Monuments na scenie będą wspierać ich rodacy z No Consequence. Grupa tak samo jak ich koledzy ma na swoim koncie już dwa albumy: “In the Shadow of Gods” z 2009 roku, oraz wydany dwa lata temu album “IO”. Teraz kapela wyrusza w swoją pierwszą dużą trasę po Europie i zaliczy swój debiutancki występ w Polsce. Mamy nadzieję, że ciepło ich przyjmiecie. Dla odświeżenia mamy dla Was kawałek “Coerce: Conform” z ich ostatnio wydanej płyty.

Komentarze: