Landmvrks
Resolve, Wolfpack
Gdzie: Klub Pogłos @ Warszawa, Polska
Kiedy: 21.10.2021
Bilety: w cenie 69zł znajdziecie do nabycia tutaj

Landmvrks, Resolve i Wolfpack na wspólnym koncercie w Warszawie!

2020 October 11 | Sylwia Sarama


Francuska grupa Landmvrks, która w ubiegłym roku zagrała w Polsce u boku While She Sleeps powraca do naszego kraju. Zespół zagra w stołecznym klubie Pogłos 22 kwietnia przyszłego roku, a razem z nimi na scenie zaprezentują się również Resolve i Wolfpack.

Zespół pochodzący z Marsylii dał się poznać za sprawą dwóch bardzo dobrze przyjętych wydawnictw. Najnowszy z nich, album zatytułowany „Fantasy” ukazał się w 2018 roku. Warto jednak zwrócić uwagę, że grupa intensywnie pracuje nad nowym materiałem, efektem czego jest singiel pt. “Rainfall”, który trafił do sieci kilka dni temu. Kawałek ten sprawdzić możecie pod tym adresem jak i oczywiście w poniższym odtwarzaczu. Oznacza to, że w czasie zapowiadanego wydarzenia fani kapeli mogą zostać zaskoczeni czymś zupełnie nowym, a jak wiemy takie niespodzianki brzmią najlepiej 😉

Bilety na koncert w cenie 69zł dostaniecie między innymi na stronie organizatora – Winiary Bookings, a także w pozostałych autoryzowanych punktach sprzedaży. Są to między innymi Eventim czy Ebilet tutaj jednak cena wejściówki w przedsprzedaży to 75zł.

EDIT Koncert przeniesiony na 21 Października 2021.

Komentarze: