Bring Me The Horizon + Korn
Of Mice & Man, Skillet, Royal Republic...
Gdzie: Atlas Arena @ Łódź, Polska
Kiedy: 02.06.2019
Bilety: w cenie od 125zł znajdziecie do nabycia tutaj

FESTIWAL ODWOŁANY. Korn i Bring Me The Horizon w roli Headlinerów kolejnej edycji Impact Festival!

2019 November 15 | Sylwia Sarama


Impact Festival to jeden z najbardziej znanych formatów tego typu w naszym kraju. Rockowa impreza, która co roku gromadzi tysiące fanów cięższego grania w jednym miejscu po czterech latach nieobecności wraca do łódzkiej Atlas Areny. Jako główne gwiazdy na scenie przyszłorocznego wydarzenia pojawią się grupy Bring Me The Horizon oraz KoRn. Pierwsza z nich po diametralnej zmianie stylu gry podbija serca słuchaczy swoim zdecydowanie załagodzonym obliczem, druga od lat zatrzymuje przy sobie grono wiernych fanów nu-metalu.

Zarówno Anglicy jak i Amerykanie w czasie koncertu będą promować swoje najnowsze wydawnictwa. Dla Bring Me The Horizon jest to album kryjący się pod tytułem “Amo”, tymczasem trzynasty album grupy Korn nosi nazwę “The Nothing”. Dla przypomnienia dodajmy, że oba krążki ukazały się w tym roku.

Ceny biletów na festiwal rozpoczynają się od 125zł (trybuny), a końćzą na 520zł, można zakupić je na stronie www.livenation.pl

Edit: 25.11.2019
Kolejnymi artystami, którzy uzupełnili line-up festiwalu są Of Mice & Man, Skillet, Royal Republic oraz The Last Internationale.

EDIT 05.2020 Tegoroczna edycja festiwalu nie odbędzie się ze względu na Koronawirusa.

Komentarze: