You Me At Six
+ More
Gdzie: The Forum @ Hatfield, Anglia
Kiedy: 24.05.2015
Bilety: w cenie £42.90 znajdziecie do nabycia tutaj

Jak imprezować na wyspie? Na pewno Slam Dunk.

2015 February 15 | Sylwia Sarama


Tak jak i w tytule… Gdy ktoś szuka ciekawej imprezy muzycznej na Wyspach Brytyjskich i to takiej, która ceną dla Polaków jest jak najbardziej osiągalna, powinien zwrócić uwagę na Slam Dunk. Tegoroczna edycja podobnie jak poprzednie ma miejsce dzień po dniu w trzech różnych miejscach tj. na Północy (Leeds, 23), Południu (Hatfield 24) i ‘po środku’ (Wolverhampton 25) Anglii. Zwracając uwagę na daty te także nie odbiegają od standardowego okresu, w którym odbywa się festiwal – koniec maja, można by powiedzieć że to inauguracja sezonu na tego typu imprezy na wyspach i całej Europie.

Jako główna gwiazda w tym roku zagra kapela, która jeszcze kilka lat temu wybijała się jako support Paramore w czasie ich trasy po starym kontynencie. You Me At Six bo to o nich mowa mają na swoim koncie cztery krążki, w tym najnowszy “Cavalier Youth” wydany w zeszłym roku. To z tego longplay’a pochodzi kawałek pt. “Fresh Start Fever”, który znajdziecie poniżej tak dla przypomnienia.

Co roku Slam Dunk odbywa się na kilku scenach, w związku z czym powyższa kapela to jedynie początek góry lodowej, która na nasze Polskie warunki może zaskakiwać (Jeżeli ktoś mieszka w UK line-up nie powinien robić na nim specjalnego wrażenia). Wracając jednak do tematu, na imprezie pojawią się także takie zespoły jak Emmure, The Color Morale, Don Broco, Bayside, Zebrahead, Tacking Back Sunday, While She Sleeps, Transit, Neck Deep, Lower Than Atlantic czy popularne ostatnio Pvris.

Całej listy wykonawców podobnie jak i większej ilości informacji odnośnie, miejsc czy dojazdu może poszukać na oficjalnej stronie wydarzenia pod tym linkiem.

Komentarze: