Hollywood Undead
Attila
Gdzie: Klub Stodoła @ Warszawa, Polska
Kiedy: 03.04.2016
Bilety: w cenie 99zł znajdziecie do nabycia tutaj

Hollywood Undead ponownie zagrają w Warszawie!

2015 October 28 | Sylwia Sarama


W czerwcu tego roku grupa Hollywood Undead zagrała u nas koncert, który najwyraźniej spotkał się z wyjątkowo pozytywnym odbiorem publiczności Impact Festival (nie potwierdzę, nie zaprzeczę gdyż nas tam nie było). Miło jest więc słyszeć, że kapela zgodziła się odwiedzić Polskę ponownie tym razem już w ramach trasy po klubach starego kontynentu. Zarówno starzy jak i nowi fani ‘masek, rapu i ciężkich gitar’ czyt. esencji amerykanów muszą uzbroić się jednak w cierpliwość, bo wydarzenie jakie ma odbyć się w klubie Stodoła (Warszawa) zaplanowano dopiero na Kwiecień przyszłego roku. Dodatkowo na scenie w roli supportu ma pojawić się równie specyficzna grupa jaką jest Attila.

Wszystkich informacji na temat biletów (99zł), które do sprzedaży trafią 2-ego listopada możecie szukać na stronie klubu lub livenation. O wydarzeniu możecie przeczytać też pod tym adresem, a my na koniec przypominamy najnowszy singiel przyszłej gwiazdy Stodoły – “Gravity”.

Ps. Kawałek pochodzi oczywiście z ostatniego wydawnictwa kapeli jakim była płyta “Day of the Dead” wydana pod koniec ubiegłego roku.

Komentarze: