Fall Out Boy
PVRIS, nothing,nowhere.
Gdzie: COS Torwar @ Warszawa, Polska
Kiedy: 17.10.2023
Bilety: w cenie 149zł / 229zł znajdziecie do nabycia tutaj

Grupa Fall Out Boy zagra w Warszawie!

2023 March 5 | Sylwia Sarama


Stało się, amerykańska formacja Fall Out Boy po raz pierwszy wystąpi w Polsce jako główna gwiazda wieczoru, koncert zaplanowany na 17 października w stołecznej hali COS Torwar otworzy europejską trasę koncertową kapeli. Występ skupiać się będzie na promocji ich nowego wydawnictwa, albumu zatytułowanego “So Much (for) Stardust”, który do sprzedaży trafi jeszcze w tym miesiącu (24 marca). Jednym z utworów jakie znajdą się na tym longplay’u jest numer pt. “Heartbreak Feels So Good”, możecie zapoznać się z nim w poniższym odtwarzaczu.

Dla przypomnienia amerykanie pojawili się już raz w Polsce, jako support przed wrocławskim koncertem Linkin Park w 2014 roku. Był to okres promocyjny płyty “Save Rock and Roll”, od tego czasu na koncie grupy pojawiły się jeszcze dwa krążki, a wspomniany wyżej “So Much (for) Stardust” będzie trzecim.

W roli supportu przed Fall Out Boy na scenie pojawi się grupa PVRIS oraz wokalista/raper kryjący się pod pseudonimem nothing,nowhere.

Wejściówki na to wydarzenie dostać możecie na stronach internetowych oferujących sprzedaż biletów, między innymi tutaj. A także na stronie organizatora www.fource.pl ich cena rozpoczyna się w granicy 149zł (daleki sektor), a kończy na około 1800zł (różne rodzaje wejściówek VIP).

Komentarze: