God Is An Astronaut
TBA
Gdzie: Niebo/Tama @ Warszawa/Poznań, Polska
Kiedy: 24-25.04.2021
Bilety: w cenie 75zł znajdziecie do nabycia tutaj

God Is An Astronaut ponownie w Polsce! Tym razem grupa zagra dwa koncerty!

2020 February 9 | Sylwia Sarama


Istniejąca od wielu lat post rockowa formacja, God Is An Astronaut już na początku maja ponownie zawita do naszego kraju. Tym razem wydarzenie odbędzie się w ramach jubileuszowej trasy z okazji 15-lecia albumu, “All is Violent, All is Bright”. Pomimo tego fani zespołu w czasie koncertu powinni spodziewać się również utworów z późniejszych wydawnictw grupy. A po niemal dwudziestu latach kariery Jest tego całkiem sporo. Kapela ma na swoim koncie łącznie osiem krążków, z czego ostatni “Epitaph” został wydany w 2018 roku.

Support na ten moment nie jest jeszcze znany. Polecamy więc śledzić oficjalne wydarzenie, gdzie kolejne szczegóły będą pojawiać się na bieżąco. Znajdziecie je pod tym adresem. Tymczasem wejściówki na koncert w cenie 75zł są już dostępne między innymi na stronie www.biletomat.pl. Oczywiście bez problemu dostaniecie je również w pozostałych punktach sprzedaży internetowej.

EDIT: Koncert przeniesiony na 26 października, dodatkowo zespół wraz z organizatorami potwierdził również wydarzenie w Warszawie zaplanowane na 27 Września.

EDIT 2: Koncerty zostały ponownie przeniesione – tym razem na wiosnę w przyszłym roku. Grupa zagra 24 kwietnia w stołecznym klubie Niebo, a dzień później w poznańskim klubie Tama.

Komentarze: