Enter Shikari
TBA
Gdzie: Stodoła/Kwadrat @ Warszawa/Kraków, Polska
Kiedy: 22-23.09.2021
Bilety: w cenie TBA znajdziecie do nabycia tutaj

Enter Shikari zagrają dwa koncerty w Polsce!

2020 March 25 | Sylwia Sarama


Dopiero co dzieliliśmy się z wami informacją na temat kolejnego trzeciego już singla opublikowanego przez formację Enter Shikari, a już dopływają do nas kolejne interesujące wieści. Tym razem Brytyjczycy promujący swój nadchodzący album ujawnili daty jesienno-zimowej trasy koncertowej. I chociaż w obecnej sytuacji niczego nie można uważać za pewne, zarówno zespół jak i my mamy nadzieję, że wydarzenia te dojdą do skutku. Tym bardziej, że wspomniana trasa ma zahaczyć również o nasz kraj. Kolejno 21 i 22 Października Anglicy zagrają w stołecznym klubie Palladium oraz w krakowskim Kwadracie. Bilety na oba koncerty do sprzedaży mają trafić 27-ego marca, a dorwać będzie je można między innymi na stronie organizatora – www.livenation.pl.

Dla przypomnienia poniżej załączamy utwór “{ The Dreamer’s Hotel }” będący jednocześnie pierwszym singlem promujący wspomniany wyżej nowy longplay grupy. Album zatytułowany “Nothing Is True & Everything Is Possible” pojawi się w sklepach (a raczej w internecie ze względu na panujące na świecie ograniczenia) 17-ego kwietnia.

EDIT: Oba koncerty zostały przeniesione o niemal rok w związku z panującą obecnie pandemią. Zespół zagra 22-ego września 2021 w stołecznym klubie Stodoła, a dzień później w krakowskim klubie Kwadrat.

Komentarze: