Enter Shikari
NOFX i inni
Gdzie: Arena Park @ Straszęcin, Polska
Kiedy: 25-28.08.2016
Bilety: w cenie 229zł znajdziecie do nabycia tutaj

Enter Shikari, NOFX i inni na Czad Festiwal

2016 February 5 | Sylwia Sarama


Za oknami aura nie jest najlepsza, jednak dla wielbicieli brytyjskiego zespołu Enter Shikari mamy wiadomość, która z pewnością poprawi im humor po starciu z rzeczywistością. Grupa, która całkiem niedawno, bo we wrześniu ubiegłego roku pojawiła się u nas na trzech koncertach klubowych, wraca ponownie do Polski. Tym razem formacja zaszczyci swoją obecnością Straszęcin, gdzie zagra na scenie Czad Festiwal. Wydarzenie to odbędzie się pod koniec sierpnia (25-28/08), a razem z wyspiarzami pojawią się tam także takie grupy jak NOFX, Sabaton, Nightwish czy The Exploited .

Przypominamy także, że ostatnim wydawnictwem Enter Shikari jest album “The Mindsweep” z ubiegłego roku. Krążek promował między innymi singiel “Anaesthetist”, który możecie sprawdzić poniżej. Ostatnimi czasy zespół podzielił się także singlem, który na wspomnianym longplay’u się nie znalazł – utwór zatytułowany “Redshift” znajdziecie tutaj.

Ps. Jeżeli jesteście ciekawi co na temat ostatniego wydawnictwa formacji miał do powiedzenia Rory, to koniecznie sprawdźcie nasz ostatni wywiad z zespołem. Odnajdziecie go w zakładce “wywiady”, możecie też pójść na łatwiznę i kliknąć w ten link(:

Ceny karnetów na 4-dniowy festiwal zaczynają się od 229zł (do końca lutego), wyjeżdżając w podróż do woj. Podkarpackiego trzeba się także liczyć z opłatami za pole namiotowe (45zł) – wszystkie te informacje, jak i również szczegóły dotyczące dojazdu itp. możecie przeczytać na stronie organizatora – www.czadfestiwal.pl

Komentarze: