Defeater
In Hearts Wake, Lie After Lie
Gdzie: Hydrozagadka @ Warszawa, Polska
Kiedy: 01.07.2015
Bilety: w cenie N/A znajdziecie do nabycia tutaj

Defeater i In Hearts Wake zagrają w Warszawie!

2015 April 9 | Ania Kamińska


Lato pod względem koncertów wydaje się być coraz ciekawsze. Ta pora roku to przede wszystkim pora na festiwale, których nie brakuje w naszym kraju, a na których w tym roku pojawi się kilka mocniejszych kapel. W tym okresie nie zabraknie także kilku klubowych wydarzeń. Amerykanie z Defeater ogłosili właśnie, że zagrają ponownie w stolicy. Ich koncert odbędzie się w warszawskiej Hydrozagadce w dniu 1 lipce. Bostończyków upportować będą Australijczycy z In Hearts Wake, którzy dzień prędzej zagrają także w Poznaniu (więcej informacji tutaj). Obok nich wystąpi także nasza rodzima kapela – Lie After Lie.

Tego dnia gwiazdą wieczoru będą Amerykanie z Defeater. Pochodzący z Bostonu zespół już od jedenastu lat stara się zaskakiwać swoim brzmieniem na scenie modern hardcore. Już wydaniem debiutanckiego krążka zatytułowanego “Travels” wywołało niemałe zamieszanie na scenie. Muzycy po udanym ubiegłorocznym koncercie postanawiają po raz kolejny odwiedzić stolicę. Tym razem jednak przyjadą promować nie tylko utwory z ich ostatniego albumu “Letters Home”, a także nowe kawałki, które szykują na swój nadchodzący, czwarty w karierze longplay. Teraz dla przypomnienia mamy dla Was numer “Bastards” z ostatniego albumu.

Swoją obecność podczas tgo koncertu zaznaczą także Australijczycy z In Hearts Wake, którzy dzień prędzej wystąpią jako headliner w Poznaniu. Muzycy przyjadą promować swój nadchodzący album “Skydancer”, który jest kontynuacją ich zeszłorocznego wydawnictwa “Earthwalker”. Tego wieczora zapewne nie zabraknie ich najnowszego utworu “Breakaway”.

Komentarze: