Crown The Empire
Coldrain, Volumes
Gdzie: Klub Hydrozagadka @ Warszawa, Polska
Kiedy: 09.10.2018
Bilety: w cenie 75zł znajdziecie do nabycia tutaj

Crown The Empire, Coldrain i Volumes na wspólnym koncercie w Warszawie.

2018 May 27 | Sylwia Sarama


Amerykańska formacja Crown The Empire, która po ośmiu latach i trzech studyjnych albumach działalności powoli zaczyna wybijać się na wyżyny swoich możliwości powraca do naszego kraju aby zagrać w stołecznym klubie Hydrozagadka. Zespół 9 października promować u nas będzie swój ostatni krążek pt. “Retrograde” z 2016 roku, chociaż istnieje malutki cień szansy, że do tego czasu zaskoczą nas jeszcze jakąś nowością 🙂

W czasie koncertu na scenie zobaczymy także wywodzącą się ze Stanów Zjednoczonych formację Volumes oraz japońską kapelę Coldrain. Pierwsza z wymienionych kapel podobnie jak i gwiazdy wieczoru na swoim koncie ma trzy wydawnictwa, przy czym ich ostatni album, “Different Animals” ukazał się raptem rok temu. Tymczasem grający tutaj na najniższym szczeblu reprezentanci kraju kwitnącej wiśni to w istocie najbardziej doświadczona kapela ze wszystkich trzech (i najbardziej nie doceniana!). Grupa ta istnieje od 2007 roku, a w swojej dyskografii umieścili już pięć pozycji, w tym ostatni krążek – album pt. “Fateless” z ubiegłego roku.

Bilety na ten koncert będzie można zakupić od 1-ego Czerwca w standardowych punktach sprzedaży stacjonarnej – Empik, Saturn i Media Markt, a także za pośrednictwem stron internetowych – www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl. Obecnie ich cena nie jest nam jeszcze znana.

Tradycją naszych postów o koncertach jest już dodanie piosenki na sam ich koniec, dlatego też dziś postanowiliśmy wykorzystać ten przywilej i zamieszczamy tutaj utwór “Wrong” od Coldrain. Longplay, z którego pochodzi ten kawałek nie jest co prawda tym najnowszym, jednak “Vena” (2015) to pozycja zdecydowanie obowiązkowa.

Komentarze: