Caliban + Suicide Silence
Any Given Day, To the Rats and Wolves
Gdzie: Alibi @ Wrocław, Polska
Kiedy: 11.12.2016
Bilety: w cenie 79/84zł znajdziecie do nabycia tutaj

Caliban i Suicide Silence zagrają koncert we wrocławskim klubie Alibi…

2016 October 31 | Sylwia Sarama


Stęskniliście się już za amerykańską formacją Suicide Silence? A może odliczacie dni od ostatniego koncertu Niemców z grupy Caliban w Polsce? Jeżeli wasza odpowiedź na jedno z powyższych pytań brzmi ‘tak’ to mamy dla was dobrą wiadomość. Obie grupy pojawią się po raz kolejny w Polsce, tym razem zagrają razem na deskach wrocławskiego klubu Alibi. Wydarzenie ma odbyć się 11 Grudnia bieżącego roku, bilety w cenie 79zł możecie dostać pod tym adresem lub w kasach klubu gdzie przyjdzie wam dopłacić dodatkową piątkę (84). A jeżeli nie pośpieszycie się z zakupem wspomnianych wejściówek to w dniu koncertu ostatecznie przyjdzie wam zapłacić 89zł.

Oczywiście warto też wspomnieć, że ostatnim albumem naszych zachodnich sąsiadów jest krążek zatytułowany „Gravity”, który ukazał się w początkowym okresie tego roku. Z kolei Amerykanie dopiero zapowiadają nowe wydawnictwo, a na stan obecny ich najnowszym dziełem jest “You Can’t Stop Me” sprzed dwóch lat.

Dla ciekawskich i chcących być jak najbardziej na bieżąco z ewentualnymi zmianami, polecamy sprawdzanie wydarzenia na FB.

Komentarze: