Bury Tomorrow, August Burns Red
Miss May I, Thornhill
Gdzie: Proxima @ Warszawa, Polska
Kiedy: 05.12.2021
Bilety: w cenie ?? znajdziecie do nabycia tutaj

Bury Tomorrow i August Burns Red na wspólnym koncercie w Polsce!

2020 September 14 | Sylwia Sarama


Przed nami jeszcze ponad rok oczekiwania, a my już przewidujemy iż ta trasa koncertowa może być jednym z najistotniejszych wydarzeń metalcore-owej sceny. Brytyjczycy z formacji Bury Tomorrow zimą przyszłego roku połączą siły z legendami amerykańskiej sceny, grupą August Burns Red w czasie wspólnej wyprawy przez Europę.

Jeden z zaplanowanych na ten okres koncertów (05.12.2021) ma odbyć się w stołecznym klubie Proxima. Wraz z dwiema najbardziej znanymi formacjami na scenie pojawią się również zespoły Miss May I i Thornhill. Najbardziej zaprawieni w boju fani swoje wejściówki będą mogli zakupić już 16-ego września (tego roku oczywiście) w przedsprzedaży. Tymczasem sprzedaż ogólna i co ważniejsze dostępna dla wszystkich rozpocznie się dwa dni później. Cena biletów – na razie nie jest znana.

Zarówno Bury Tomorrow jak i August Burs Red w czasie wydarzenia będą promować swoje najnowsze wydawnictwa. Amerykanie zaprezentują materiał z krążka pt. “Guardians”, tymczasem Brytyjczycy nie omieszkają zaserwować nam czegoś z albumu zatytułowanego “Cannibal”.

Komentarze: