Burning Down Alaska
Acres, Casey
Gdzie: Klub Hydrozagadka @ Warszawa, Polska
Kiedy: 08.03.2016
Bilety: w cenie N/A znajdziecie do nabycia tutaj

Burning Down Alaska zagrają ponownie w Polsce

2015 December 4 | Ania Kamińska


Dokładnie po roku, do naszego kraju postanawiają wrócić muzycy z Burning Down Alaska. Tym razem jednak kapela zagra tutaj swój pierwszy headlinerowy koncert. Na scenie będą im towarzyszyć Brytyjczycy z Acres oraz Casey. Sam koncert odbędzie się jednak dopiero w przyszłym roku i wszystkie te kapele zobaczymy 8 marca w warszawskiej Hydrozagadce.

Ten koncertowy wieczór otworzy występ Walijczyków z Casey. Piątka młodych muzyków jak na razie na swoim koncie ma debiutancką EP-kę zatytułowaną “Fade”. Początek przyszłego roku ma jednak ze sobą przynieść ich pierwszy studyjny krążek, który bez wątpienia będą promować podczas tej trasy. Jeśli lubicie kapele takie jak: Defeater, czy Caspian, to koniecznie powinniście zainteresować się ich występem.

Brytyjczycy z Acres są już dobrze znani polskiej publice, gdyż już niejeden raz występowali w naszym kraju. Każdy z koncertów, który dali w naszym kraju jest naprawdę niezapomniany i towarzyszy im ciekawa aura. Tym razem przyjadą do nas z nowym wokalistą i nowym materiałem. Jeszcze przed nadchodzącą wiosenną trasą wydadzą swój debiutancki krążek, który promowany jest przez ich najnowszy singiel “Miles Apart”.

Pochodząca z Niemiec kapela Burning Down Alaska w swoim krótkim czasie, w którym istnieje zdążyła zrewolucjonizować gatunek melodic hardcore’u. Swoją muzyką szybko zainteresowali wielu słuchaczy. Wysoki poziom pokazali także na swojej debiutanckiej EP-ce “Values & Virtues”, na której mogliśmy usłyszeć między innymi kawałek “Savior”. Także na koncertach pokazują, że nie brakuje im energii, co pokazali na swoim koncercie we Wrocławiu w ubiegłym roku. Tym razem swoją muzyką będą podbijać stolicę i liczymy, że także tym razem na scenie wypadną równie dobrze.

Komentarze: