Bleed From Within
Humanity's Last Breath, Allt
Gdzie: Hydrozagadka @ Warszawa, Polska
Kiedy: 10.12.2022
Bilety: w cenie 69zł znajdziecie do nabycia tutaj

Bleed From Within na klubowym koncercie w Polsce!

2022 April 17 | Sylwia Sarama


Pod koniec ubiegłego roku do Polski w ramach swojej europejskiej tras miała zawitać szkocka formacja Bleed From Within. Wtedy jednak plany zespołu zostały pokrzyżowane przez sytuację epidemiologiczną i koncert ostatecznie nie doszedł do skutku (został przesunięty i stał się tym, o którym dziś mowa). Zyskany czas przełożył się jednak na nowe wydawnictwo, album zatytułowany “Shrine”, a ten na kolejną próbę koncertowania zespołu po starym kontynencie. Grupa ma pojawić się nad Wisłą 10 grudnia bieżącego roku w stołecznym klubie Hydrozagadka.

Wspomniana powyżej płyta do sprzedaży ma trafić trzeciego czerwca, a najnowszym singlem promującym jest kawałek “Stand Dwon”. Numer ten wrzucamy dla was zwyczajowo w poniższym odtwarzaczu.

Wejściówki na powyższe wydarzenie znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora – www.knockoutmusicstroe.pl w cenie 69zł. Sprzedaż rusza o godzinie 10 w dniu 18.04.2022, jednocześnie przypominamy że bilety zakupione przed rokiem zachowują ważność. Warto jednak pamiętać, że pomimo iż jest to koncert tej samej grupy zmianie uległ support. Bieżące informacje dotyczące imprezy znajdziecie tutaj.

Komentarze: