Black Veil Brides
Cemetery Sun
Gdzie: Progresja/A2 @ Warszawa/Wrocław, Polska
Kiedy: ??
Bilety: w cenie 135zł znajdziecie do nabycia tutaj

ODWOŁANY! Black Veil Brides powracają do Polski!

2019 December 15 | Sylwia Sarama


Black Veil Brides, amerykańska formacja wzbudzająca wiele sprzecznych emocji wśród fanów gatunku post-hardcore i nie tylko już w połowie przyszłego roku ponownie pojawi się w naszym kraju. Grupa zaprezentuje się przed polską publicznością na deskach stołecznego klubu Proxima 9 czerwca. Wejściówki na to wydarzenie w cenie 125zł będzie można nabyć od 16 grudnia między innymi na stronie www.biletomat.pl

Dla przypomnienia dodajmy, że zespół ma na swoim koncie pięć studyjnych wydawnictw, z czego ostatnie pt. “Vale” ukazało się prawie dwa lata temu. Warto jednak zaznaczyć, że w ostatnim czasie do sieci trafił mini-album pt. “The Night” zawierający dwa świeże utwory, a na przyszły rok planowana jest premiera drugiego takiego krążka.

EDIT: W związku z panującą pandemią zespół zawita do Polski rok po planowanym pierwotnie wydarzeniu. Grupa zagra koncert we Wrocławskim A2 16 czerwca, oraz dzień później w stołecznym klubie Progresja. Bilety na pierwsze z tych wydarzeń są nadal dostępne w punktach sprzedaży – cena to 135zł.

EDIT II: W związku z dalszymi ograniczeniami w naszym kraju jak i na świecie zespół zdecydował się na kolejne przesunięcie powyższej trasy koncertowej. Nowe terminy koncertów to 7.06.2022 w stołecznej Progresji oraz dzień później we Wrocławskim Centrum Koncertowym A2.

EDIT III: Koncert ponownie został przeniesiony ze względu na problemy logistyczne z organizacją trasy. Nowy termin poznamy w najbliższym czasie.

EDIT IV: Koncerty zostały odwołane.

Komentarze: