Beartooth, While She Sleeps
Deez Nuts, Lionheart
Gdzie: Klub Studio @ Kraków, Polska
Kiedy: 07.08.2023
Bilety: w cenie 129zł znajdziecie do nabycia tutaj

Beartooth i While She Sleeps na jednym koncercie w Krakowie!

2023 April 9 | Sylwia Sarama


Pierwszy rok po pełnym powrocie do braku ograniczeń już teraz zapewnia nam nie lada wrażenia, a to dopiero początek tego co jeszcze nas czeka. W połowie lata, a dokładniej 7-ego sierpnia do krakowskiego klubu Studio zawitają dwie znane i lubiane formacje – Beartooth i While She Sleeps. Będzie to jeden z dwóch wspólnych koncertów jakie mają zagrać zespoły, drugie z wydarzeń będzie mieć miejsce 15-ego Sierpnia w Budapeszcie. Występ w stolicy Małopolski dla Amerykanów będzie pierwszą okazją do zaprezentowania się przed polską publicznością, za to Brytyjczycy są u nas już stałymi gośćmi. Dla przypomnienia raptem kilka dni wcześniej będzie można ich zobaczyć również na scenie Pol’and’Rock Festival w Czaplinku (woj. Zachodniopomorskie).

Jeżeli chodzi o materiał jaki zostanie zaprezentowany na sierpniowym evencie to z pewnością nie będzie wiało nudą. While She Sleeps aktualnie wciąż koncertuje z promocją album pt. “Sleeps Society” z 2021 roku, tymczasem dyskografię Beartooth zamyka krążek zatytułowany “Below” wydany w tym samym okresie. Ci drudzy w ubiegłym roku udostępnili też, wyjątkowo pozytywny singiel pt. “Riptide”, który znajdziecie w poniższym odtwarzaczu w ramach przypomnienia 🙂

Bilety w cenie 129zł możecie zakupić na stronie organizatora pod adresem www.winiarybookings.pl, a także w specjalizujących się w sprzedaży biletów serwisach internetowych.

Komentarze: