August Burns Red
Silverstein, Beartooth
Gdzie: Mega Club / Proxima @ Katowice / Warszawa, Polska
Kiedy: 27-28.06.2016
Bilety: w cenie 79zł / 90zł znajdziecie do nabycia tutaj

August Burns Red, Silverstein i Beartooth w Polsce na dwóch koncertach!

2016 February 12 | Ania Kamińska


Amerykanie z August Burns Red podczas ubiegłorocznego koncertu w Polsce, gdzie zagrali obok In Hearts Wake i Asking Alexandria ubolewali nad tym, że nie mają headlinera podczas tej trasy. Marzenia się jednak spełniają i w tym roku po raz kolejny będziemy mogli ich zobaczyć w naszym kraju, tym razem jako gwiazdy wieczoru! Muzyków będzie można zobaczyć na aż dwóch koncertach. Wystąpią oni 27 czerwca w Mega Club w Katowicach i dzień później w Warszawskiej Proximie. U ich boku wystąpią: Silverstein oraz Beartooth. Skład naprawdę warty zobaczenia! Cena biletów to: 79zł (90zł w dniu koncertu). Serdecznie zapraszamy na koncert!

Amerykanie z Beartootth będą dopiero stawiać swoje pierwsze kroki na polskiej scenie. Mimo tego, ich muzyka, która pełna jest energii powinna zachęcić do przyjścia każdego. Muzycy przyjadą do nas by zagrać numery ze swojego debiutanckiego krążka “Disgusting”, który ukazał się dwa lata temu. Może do tego czasu kapela zaskoczy nas jeszcze nowym materiałem, więc warto czekać.

Kanadyjczycy z Silverstein dopiero po raz drugi zawitają w naszym kraju. Mimo, że istnieją już wiele lat i na swoim koncie mają osiem studyjnych krążków, to dopiero w 2012 roku udało im się zagrać w Polsce. Po kilku latach postanawiają do nas wrócić, by promować swój najnowszy krążek “I Am Alive In Everything I Touch”. Bez wątpienia jednak tego wieczoru nie zabraknie także ich starszych kawałków. Jeśli do tej pory nie widzieliście ich na żywo, to koniecznie wpadajcie na jeden z ich nadchodzących koncertów, bo taka okazja może się już szybko nie zdarzyć!

O metalcore’owcach z August Burns Red trudno by było nie słyszeć. Mocna muzyka z pozytywnym przekazem cieszy nas już od trzynastu lat. W naszym kraju wystąpili już nie jeden raz i za każdym razem prezentują nam występ na najwyższym poziomie, który potrafi porwać każdego. Tym razem kapela, po raz kolejny przyjedzie do nas z piosenkami z “Found In Far Away Places”. Jednak fani ich brzmień z za czasów chociażby “Constellations” też znajdą tam coś dla siebie, bo muzycy zawsze grają trochę starszych kawałków.

Komentarze: