Asking Alexandria
TBA
Gdzie: Klub Stodoła @ Warszawa, Polska
Kiedy: 04.11.2020
Bilety: w cenie 110zł znajdziecie do nabycia tutaj

Asking Alexandria ogłasza trasę po Europie. Grupa zagra także w Polsce!

2020 March 14 | Sylwia Sarama


Brytyjska formacja Asking Alexandria powoli szykuje się do publikacji swojego najnowszego wydawnictwa, albumu zatytułowanego “Like a House On Fire”. Krążek ten na rynku muzycznym pojawi się 15 Maja, a w kolejnych miesiącach będzie promowany między innymi europejską trasą koncertową. Jednym z wydarzeń w ramach tej trasy będzie występ zespołu w stołecznym klubie Stodoła czwartego listopada bieżącego roku.

W czasie wydarzenia grupa znana między innymi z jednego z najbardziej rozpoznawalnych debiutów w historii muzyki metalcore z pewnością porwie publikę swoimi najnowszymi utworami. Spodziewamy się jednak, że najnowsze wydawnictwo grupy może nie sprostać oczekiwaniom najstarszych fanów formacji. Jednak i na to jest rada, gdyż z pewnością grupa nie zejdzie ze sceny bez zagrania takich hitów jak chociażby “A Prophecy” czy “The Final Episode (Let’s Change The Channel)”. POniżej przypominamy wam jednak inny kawałek, który pozytywnie wpłynął na odbiór angielskiej grupy przez fanów – “Alone In A Room”.

Organizatorem wydarzenia jest agencja koncertowa Live Nation i to między innymi na ich stronie możecie zakupić wejściówki uprawniające do wstępu na teren klubu. Ceny biletów rozpoczynają się od 110zł za miejsca standardowe (płyta), oraz od 130zł za możliwość obejrzenia koncertu z balkonu. Istnieje również możliwość zakupu biletu kolekcjonerskiego, odpowiednio droższego 😉

EDIT: Cała Europejska trasa zespołu została odwołana.

Komentarze: