Rain City Drive
Acres, Siamese
Gdzie: Pod Minogą/Poglos @ Poznań/Warszawa, Polska
Kiedy: 8-9.10.2022
Bilety: w cenie 69zł znajdziecie do nabycia tutaj

Amerykańska formacja Rain City Drive (ex-Slaves) na dwóch koncertach w Polsce!

2021 January 31 | Sylwia Sarama


Już w połowie listopada tego roku do Polski zawita amerykański zespół Slaves Rain City Drive promujący swoje najnowsze wydawnictwo “To Better Days”. Formacja zagra w naszym kraju dwa koncerty, pierwszy w stołecznym klubie Pogłos 9 listopada, drugi dzień później w poznańskim klubie Pod Minogą. W ramach przypomnienia, warto zaznaczyć iż wspomniany wyżej album jest pierwszym materiałem grupy nagranym przy współpracy z nowym wokalistą, Mattem McAndrew. Wydarzenia zapewnią nam więc domieszkę emocji związanej z powyższą zmianą. Dodatkowo na scenie pojawią się również Brytyjczycy z Acres oraz duńska grupa Siamese.

Szczegółowe i bieżące informacje na temat koncertów znajdziecie pod tym adresem (Warszawa) i/lub tutaj (Poznań). Ceny wejściówek w obu przypadkach zaczynają się od 69zł, można je zakupić między innymi na stronie organizatora – Winiary Bookings.

Ze względu na panującą obecnie pandemię, a także wszelkiej maści ograniczenia z nią związane może spodziewać się przesunięcia, bądź odwołania wydarzeń. Miejmy jednak nadzieję, że wymagane do wejścia na salę oświadczenie w zupełności wystarczy.

EDIT: Wydarzenia zostały przeniesione na Październik 2022 roku, grupa w ramach wydarzeń wystąpi już pod zmienioną nazwą Rain City Drive.

Komentarze: