All Time Low
TBA
Gdzie: Klub Stodoła @ Warszawa, Polska
Kiedy: 09.05.2021
Bilety: w cenie 110zł znajdziecie do nabycia tutaj

Odwołany – All Time Low zagrają koncert w Klubie Stodoła!

2020 March 5 | Sylwia Sarama


W Czerwcu czeka nas wiele koncertowych atrakcji, a jedną z nich zdecydowanie jest występ pop punkowej formacji All Time Low. Amerykańska grupa pojawi się na scenie warszawskiego klubu Stodoła gdzie w głównej mierze będzie promować swoje najnowsze wydawnictwo. Album zatytułowany “Wake Up, Sunshine” do sprzedaży ma trafić trzeciego kwietnia za pośrednictwem wydawnictwa Fueled By Ramen. Do tej pory w sieci pojawiły się dwa single zapowiadające ten krążek, utwory “Some Kind Of Disaster” oraz “Sleeping In”. Obie piosenki sprawdzicie pod tym adresem, tymczasem poniżej załączamy jeden ze starszych hitów kapeli. “Dear Maria, Count Me In” to kawałek opublikowany na płycie “So Wrong It’s Right” w 2007 roku. Dla przypomnienia był to album, który pozwolił amerykanom wkroczyć na drogę do dalszych sukcesów.

Warto zauważyć, że koncert w stolicy naszego kraju to jedyna okazja do zobaczenia kapeli w roli headlinera. Pozostała część trasy, na której będzie można zobaczyć amerykanów przewodzona jest przez australijski zespół 5 Seconds Of Summer.

Wejściówki na warszawskie wydarzenie w cenie 110zł (najtańsza opcja) możecie zakupić na stronie organizatora oraz przez portal www.ticketmaster.pl.

Komentarze: