Acres
Parting Gift, Tripsitter
Gdzie: Hydrozagadka @ Warszawa, Polska
Kiedy: 14.09.2019
Bilety: w cenie 45zł znajdziecie do nabycia tutaj

Acres po raz kolejny zagrają w Polsce!

2019 June 12 | Sylwia Sarama


Kilka dni temu w sieci mieliśmy okazję sprawdzić najnowszy utwór brytyjskiej formacji Acres. Kawałek zatytułowany „Be Alone” to trzeci singiel promujący ich nadchodzące wydawnictwo pt. „Lonley World”, które do sprzedaży ma trafić 9 Sierpnia za pośrednictwem A Wolf At Your Door Records. Poprzednie dwie piosenki „Talking In Your Sleep” oraz tytułowe „Lonley Wolrd” znajdziecie pod tym adresem, a najnowszy oczywiście w odtwarzaczu poniżej.

Premiera powyższego utworu zbiegła się z czasem z ogłoszeniem przez Brytyjczyków i trasy koncertowej po Starym Kontynencie. Jednym z wydarzeń zaplanowanych na jesień tego roku jest koncert w stołecznym klubie Hydrozagadka. Wszystkim zainteresowanym proponujemy więc zapisanie w kalendarzu daty 14 września i przygotowania 45zł, gdyż tyle przyjdzie wam zapłacić za pojedynczą wejściówkę. W roli suportu przed Acres zagrają formacje Parting Gift i Tripsitter. Wszystkie bieżące informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie tutaj.

Na koniec dla przypomnienia dodamy jeszcze, że ostatnim wydawnictwem zespołu jest EP-ka „In Sickness & Health” z 2017 roku.

Komentarze: